Asterix 31. Asterix en Latraviata Goscinny Rene (tekst) en Albert Uderzo (tekeningen)

9,75

9782864971467

This field can't be Empty

Doos 712 Boek 2

This field can't be Empty

Goscinny Rene (tekst) en Albert Uderzo (tekeningen)

This field can't be Empty

Les Editions Albert Rene te Paris Frankrijk uit Mars 2001

This field can't be Empty

nederlands

This field can't be Empty

Softcorver 48 pagina's 28x21 formaat

This field can't be Empty

Brievenbuspakket of opengevouwen: á € 3,90 - Pakket: á € 5,95

This field can't be Empty

Asterix heeft miljoenen fans over de hele wereld en een nieuwe Asterix is dus een belangrijke gebeurtenis. 14 maart 2001 was het eindelijk weer zover, het 31ste stripalbum verscheen. ‘Asterix en Latraviata’ speelt zich, behalve in het bekende Gallische dorpje, af in de hoofdstad van Bretagne, Condatum (Rennes). Latraviata is een Romeinse treurspeelster die zich voordoet als de schone Gallische Walhalla (Obelix geliefde in ‘Het eerste legioen’) om zo het zwaard en de helm van generaal Pompejus, die hij in een dronken bui verkwanseld had, terug te krijgen. De pogingen van Latraviata om de beide Gallische heren het hoofd op hol te brengen en de pogingen van de moeders van Asterix en Obelix om hun zonen aan de vrouw te krijgen, vormen de hoofdmoot van dit album. Zoals gewoonlijk prachtig getekend en ingekleurd, maar verder is het maar een mager verhaaltje dat bij lange na niet het niveau van de oudere albums uit de tijd van Goscinny haalt. Vooral de oudere fans zullen teleurgesteld zijn, maar gelezen wordt het toch wel en de belangstelling zal even groot zijn als bij de andere albums. Er is een Asterix-startpagina

Artikelnummer: 9782864971467 Categorie:

Beschrijving

Ook in voorraad:
Keulse Potten
Folie Pers
Dick Trom diversen delen
Beschuit Blikken
Ouderwets Fornuis
Almanak ‘s  Enkhuizer – Achterhoekse – J. van Lennep
http://deoldejan.boekwinkeltjes.nl

Ga naar de bovenkant