Foto achterzijde omslag Sivan Lewis
Vorminggeving binnenwerk Karel van Laar
Flirten met het leven’, dat is de persoonlijke definite van reizen van Lisa St Aubin de Terán, schrijfster van vele geliefde romans en zelf een hartstochtelijk reizigster. Het is alsof je zegt: ‘Ik zou graag bij je blijven en van je houden, maar ik moet gaan: dat is mijn bestemming.’
Lisa St. Aubin de Terán stelde een bundel samen met hoogtepunten van zwerflust en ongebreidelde fantasie over het ontsnappen aan het strakke koord van het leven. De hier verzamelde verhalen ‘ afkomstig uit vijf werelddelen en vier eeuwen ‘ bewijzen dat de zucht naar avontuur in ieder geval tot prachtige literatuur leidt.
Flirten met het leven – Droomreizen van Karen Blixen, Jung Chang, Kuki Gallmann, Rosetta Loy, Carolijn Visser, Bernice Rubens en vele anderen Saint Aubin de Teran, L.
€9,75
9789029068628 |
Doos 730 Boek 2 |
Saint Aubin de Teran, L. Vertaling Netti Vink Omslagfoto Joy Gregory |
Meulenhoff, Uitgeverij te Amsterdam uit 2000 3e druk |
nederlands |
Paperback 21x11 formaat 247 pagina's slappe kaft |
Brievenbuspakket of opengevouwen: € 3,90 - Pakket: € 5,95 |
Beschrijving
Ook in voorraad
Keulse Potten
Folie Pers
Dick Trom diversen delen
Beschuit Blikken
Ouderwets Fornuis
Almanak ’s Enkhuizer – Achterhoekse – J. van Lennep
http://deoldejan.boekwinkeltjes.nl